Ogłoszenie

Ogłoszenia

1. Zapotrzebowanie na uczniów
2. Zapotrzebowanie na nauczycieli
3. Ekipa All Saints życzy wam wszystkim Wesołych Świąt!
4. Posada dyrektora akademii jest do wzięcia!



Pogoda

Obecnie w akademii panuje zima. Lekko sypie śnieg. Jest siedem stopni celsjusza.


Fabuła

Dołączając do naszego świata, przenosisz się do XVII wieku, gdzie wierzono w wampiry oraz inne nadnaturalne stwory. Czy będziesz w stanie stawić czoła walkom nieraz na śmierć i życie? Zapisując się do naszej akademii, zostajesz przydzielony, zależnie od rasy, do odpowiednich zajęć. Ale czy to aby na pewno dobry wybór? To tutaj poznasz swoje prawdziwe ja... Być, albo nie być. Istnieć, albo zostać zniszczonym. Tocząca się odwieczna walka między rasami. Kto ją wygra?



#1 2014-12-21 19:18:25

James Jim Moriarty

Psychopata w koronie

Zarejestrowany: 2014-12-19
Posty: 30
Punktów :   
Wiek: 28
Rasa: Człowiek
Zajęcia, na jakie uczęszczam: Nauczyciel zajęć taktycznych
Zakupione przedmioty: - -

Kompedium, czyli to, co trzeba wytłumaczyć.

1. Jakie mamy mundurki?
Zależy to od tego, na jakie zajęcia uczęszczamy.
Uczennice zajęć dziennych mają mundurki składające się z: białej koszuli, szarej bądź grantowej spódnicy, czerwonej wstążki zawiązanej w kokardkę na szyi oraz z ciemnych rajstop.
Uczennice zajęć wieczornych mają mundurki składające się z: czarnej koszuli, czarnej spódnicy, czerwonej wstążki zawiązanej w kokardkę na szyi oraz z ciemnych podkolanówek.
Uczniowie zajęć dziennych mają mundurki składające się z: białej koszuli, granatowej marynarki, czerwonego krawatu oraz ciemnych spodni.
Uczniowie zajęć wieczornych mają mundurki składające się z: białej koszuli, czarnej marynarki, czarnego krawatu oraz czarnych spodni.

2. O co chodzi ze sklepem?
Graliście kiedyś w gry takie, jak Metin, Aion, etc? No właśnie, na tym samym polega nasz sklep. Panuje u nas waluta Saint Coins, każdy z Was za każdy dzień logowania dostaje 20 takich Saint Coinsów. Możecie je wydawać dowolnie na bronie oraz zwierzęta, które pomogą Wam zmierzyć się z licznymi potworami w Arenie Walk.

3. Czy mogę mieć kilka zwierząt lub broni naraz?
Jak najbardziej, tylko, że każde z nich musi być wpisane do tabelki w Ustawieniach Profilu. Musicie wpisać tam swój wiek, rasę, na które zajęcia chodzicie i zakupione przez siebie rzeczy. Tabelki do uzupełnienia znajdują się w kategorii "pola dodatkowe".

4. Co zrobić, jeśli osoba, która mi się podoba/z którą jestem uczęszcza na te drugie zajęcia?
To zależy od waszej woli. Jeżeli jesteś w stanie poświęcić się dla tej osoby przemianą, to może właśnie to jest rozwiązaniem?

5. Jak mogę zarobić pieniądze?
To bardzo proste. Logując się codziennie na stronę forum, otrzymujesz po 10 SC na dzień. Będąc nauczycielem, wypłacana jest Ci pensja w wysokości 30 SC tygodniowo. Jako uczeń, możesz podjąć pracę dorywczą (musi zostać to odnotowane w karcie postaci), za którą co tydzień otrzymywać będziesz 20 SC.
Na start każdy z graczy otrzymuje 50 SC.

6. Jak dzielone są nasze zajęcia?
Na lekcje odbywające się wieczorem uczęszczają wszelakie istoty paranormalne - chyba, że ich wola jest inna. Zajęcia dzienne przypisane są ludziom.

7. W jakich czasach toczy się nasza historia?
Drodzy gracze, obecnie tkwimy w drugiej połowie XVII wieku.


Honey, you should see me in a crown...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kiepscy.pun.pl www.huntik.pun.pl www.narutofangry.pun.pl www.apokalipsa2012.pun.pl www.forumwttc.pun.pl